Telefon +420 730 513 918

Otevírací doba: pondělí – pátek 8:00–20:00 / sobota 8:30–14:30

krasa@studiopayot.cz

Studio Payot

Facebook Instagram

Rituály PAYOT jsou speciálně navržené postupy ošetření s optimálním využitím modelujících pohybů, účinných látek kosmetických přípravků PAYOT a certifikovaných přístrojů.

Základní funkce přístrojů
Mikrodiamantová dermabraze · Galvanická žehlička · Ultrazvuková špachtle · Biolifting
Vysokofrekvenční proudy · Ionizér · Fotonová terapie

Volba kosmetických přístrojů v rámci Rituálů nenavyšuje jejich cenu.

Masáž obličeje 42 tahů Nadi Payot

Masáž obličeje 42 tahů Nadi Payot

Aktivace přirozených funkcí pleti, vyhlazení a uvolnění rysů v obličeji

Unikátní kombinace dotyků, z nichž každý má důležitou funkci při stimulaci respiračního, svalového, lymfatického, cévního a dermálního systému. Dohromady tvoří harmonický celek, který účinně působí proti stresu.

Protokol: odlíčení, peeling, masáž dekoltu, šíje a obličeje, masáž hlavy,  ošetření vhodným sérem, denním a očním krémem, jemné probuzení.

Vhodné pro: všechny typy pleti, ženy i muže.


Objednat
Délka 30 minut
Cena 750 Kč
Flash beauté

Flash beauté

Základní ošetření - rychlé očištění pleti, výhodné pro mladistvé

Krátké ošetření k dosažení rychlého efektu s využitím hydratační, detoxikačně čistící a nebo vyživující masky s goji a acai zvolené pro konkrétní typ pleti a k dosažení očekávaného cíle

Protokol: odlíčení, peeling, úprava obočí, změkčení pleti, použití přístroje ultrazvuková špachtle, ozonizér nebo diamantová mikrodermabraze,  manuální hloubkové čištění, desinfekce, profesionální maska dle potřeby pleti, vhodné sérum, denní a oční krém, jemné probuzení.
možnost s masáží obličeje – 75 min.
bez masáže obličeje – 45 min.

Vhodné pro: všechny typy pleti

Pro studenty s ISIC kartou  45 min. za výhodnou cenu 850 Kč


Objednat
Délka 45 min / 75 min
Cena 950Kč / 1 250 Kč
La Pureté

La Pureté

Čistící ošetření k zmatnění a zklidnění pleti

Ošetření obzvláště vhodné pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť (akné). Slupovací  alginátová maska z čilské máty, kaolinu a zinku završí celkové očištění, zklidnění a ozdravení pleti.

Protokol: rituál Flash beauty + samo zahřívací peeling, profesionální  maska, masáž rukou, masáž hlavy, možnost s masáží obličeje – 75 minut nebo bez masáže obličeje – 45 minut.

Vhodné pro: mastnou, problematickou pleť


Objednat
Délka 45 min / 75 min
Cena 1050 Kč / 1 350 Kč
L' Eclat

L' Eclat

Ošetření k rozjasnění a vyživení pleti

Vyživovací ošetření, které díky aktivním látkám acai, goji a nyní nově i granátovému jablku vrátí barvu a svěžest zašedlé, povadlé a unavené pleti.

Protokol: rituál Flash beauty + horký zábal a masáž chodidel, zamlžení, masáž obličeje 42 tahů, profesionální maska, masáž hlavy, masáž rukou

Vhodné pro: Normální pleť a pleť bez jasu


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 490 Kč
Le Natural

Le Natural

100% přírodní bio ošetření

Jemné pohlazení esenciálními a rostlinnými oleji v certifikované bio kvalitě původem z Francie. Přírodní okysličující a rozjasňující maska se zeleným jílem a plocholistou petrželí pro krásnou, zdravou a přirozeně vypadající pleť

Protokol: rituál Flash beauty + horký zábal a masáž chodidel,  bio peeling z rýže, ovesných semínek a skořápek z ořechů, masáž obličeje, dekoltu a šíje rozmarýnovým esenciálním olejem s řeřichou,  profi maska 100% přírodní, masáž hlavy, masáž rukou, obličejový levandulový krém

 

Vhodné pro: všechny typy pleti, 100% přírodní bio styl života, pro pleť unavenou městským smogem.


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1490 Kč
La Douceur

La Douceur

Zklidňující ošetření pro celkovou regeneraci pleti

Slupovací alginátová maska bez parfemace, nyní nově s infúzí okvětních plátků růží a kukuřice, jasmínu a obsahem pre-probiotik  k posílení přirozené obranyschopnosti pleti. Výsledkem je celkové zklidnění poškozené a podrážděné pleti. Ošetření vhodné i po chirurgických zákrocích.

Protokol: rituál Flash beauty + horký zábal a masáž chodidel, masáž obličeje 42 tahů, profesionální maska, masáž rukou, masáž hlavy

Vhodné pro: pro citlivou a reaktivní pleť


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 550 Kč
La Générosité

La Générosité

Výživné ošetření pro obnovení ochranné bariéry pleti

Rituál pro sametový vzhled, vyživení a zklidnění pleti využívající Masque Muesli získanou z přírodních zdrojů s obsahem avokádového oleje, mandlovým práškem, slunečnicových a brusinkových  jader

Protokol: rituál Flash beauty + zábal a masáž chodidel, zamlžení, masáž obličeje 42 tahů, profesionální maska, masáž rukou, masáž hlavy

Vhodné pro: všechny typy pleti, hlavně suchou


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 590 Kč
La Fraicheur

La Fraicheur

Hydratační ošetření

Jemná koupel pro dehydrovanou pleť s maskou z impregnované biocelulózy s obsahem kolagenu, kyseliny hyaluronový a aloe vera k dosažení okamžité intenzivní hydratace a vypnutí pleti.

Protokol: rituál Flash beauty + horký zábal a masáž chodidel, zamlžení, masáž obličeje 42 tahů, profesionální hydratační kolagenová maska, masáž rukou, masáž hlavy, masáž válečkem

Vhodné pro: všechny typy pleti, dehydrovanou pleť, ženy, muže


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 650 Kč
La Fermeté

La Fermeté

Zpevňující liftingové ošetření

Rituál pro zralou pleť využívající masku s obsahem damascénské růže, lipopetidů a kyseliny hyaluronové s okamžitým liftingem k opětovnému vypnutí, vyhlazení, zpevnění a rozzáření pleti

Protokol: rituál Flash beauty +  zamlžení, masáž obličeje, dekoltu a šíje, profesionální maska spojená s masáží zpevňujícími tahy „kobido“ s použitím gua sha kamene, masáž rukou,  masáž hlavy

Vhodné pro: zralou a povadlou pleť, pleť s vrásky


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 690 Kč
La Finesse

La Finesse

Ošetření pro jemné vrásky a regeneraci

Speciální rituál k potlačení prvním projevům stárnoucí pleti. Jemné vrásky, povislá pokožka, ztráta svěžesti a pigmentace. Proti vrásková maska s kyselinou hyaluronovou, drmkem obecným a extraktem z jablečníku navrátí pleti vyhlazený a regenerovaný vzhled.

Protokol: rituál Flash beauty +  horký zábal a masáž nohou, zamlžení, speciální peeling s AHA kyselinami, čistící maska, masáž obličeje, dekoltu a šíje, profesionální maska pro unavenou, liftingová masáž obličeje speciálním kloboučkem, masáž rukou, masáž hlavy

Vhodné pro: povadlou pleť s vráskami a jemnými linkami

Po celý červen výhodná cena  1590 Kč + bonus oční maska


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 850 Kč
La Jeunesse

La Jeunesse

Vyhlazující ošetření

Nejvyšší rituál k omlazení zralé pleti se 100%-ně přírodními aktivními látkami. Jedinečná vyhlazující a regenerační maska která obsahuje kyselinu hyaluronovou a carcinin pro zlepšení elasticity pleti.

Protokol: rituál Flash beauty + horký zábal a masáž chodidel, zamlžení, inovativní peeling s hnědou mořskou řasou, čistící maska, masáž obličeje, dekoltu a šíje, profesionální maska, masáž gua sha kamenem a anti lifting kloboučkem, masáž rukou, masáž hlavy

Vhodné pro: zralou pleť s vrásky


Objednat
Délka 75 minut
Cena 2 290 Kč
Tělový rituál Slim Anticeluli

Tělový rituál Slim Anticeluli

Zeštíhlující tělová masáž s anticeluli zábalem

Tělový rituál ke zlepšení stavu vaší pokožky bez celulitidy, k zeštíhlení a zpevnění. Za pomoci nové masážní metody, anti celuli kartáče a slupovací masky obsahující čistý kofein, zelený čaj a jasmín.

Protokol: protahující masáž gym beauty, zábal maska anti-cellulité,  drenážní masáž sérem na korekci celulitidy s koktejlem z detoxikačních rostlin, masáž kuličkama. Možnost využití sprchového koutu.

Vhodné pro: zeštíhlení a zpevnění pokožky s projevy celulitidy.


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 750 Kč
Tělový rituál vyživující

Tělový rituál vyživující

Masáž s vyživujícím sérem a zábalem celého těla

Spojení nové masážní metody Gym Beauty a zapracování výživného séra s kyselinou hyaluronovou a maskou s čistým bambuckým máslem pro intenzivní hydrataci a komfortnější pocit.

Protokol: Masáž gym beauty, celotělová maska hluboce vyživující s vitamíny A, D, E, F, hydratační masáž sérem s kyselinou hyaluronovou a výtažkem z červených řas. Možnost využití sprchového koutu.

Vhodné pro: suchou a dehydrovanou a slunci vystavenou pokožku.


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 750 Kč
Tělový rituál Elixír Experience

Tělový rituál Elixír Experience

Relaxační masáž celého těla i obličeje pro regeneraci těla i duše.

Dokonalý relaxační zážitek pro obličej i tělo luxusním olejem s vůní slunečních tonů myrhy a amyrisu.

Protokol: peeling s krystalky hnědého cukru s jojobovým olejem, osprchování. masáž těla ELIXÍREM , masáž obličeje 42 tahů Naďa Payot.

Vhodné pro: všechny typy pleti


Objednat
Délka 75 minut
Cena 1 750 Kč

Chemický peeling

Ošetření chemickým peelingem, obnovuje pleť s vráskami, nedokonalostmi , nerovnostmi, nežádoucí pigmentací a stahuje rozšířené póry. Použitím speciálního chemického roztoku, který způsobuje odlupování svrchní vrstvy pokožky. Ideální pro pleť s výskytem akné, stařeckých skvrn, nerovnoměrného tónu pleti, jemných vrásek pod očima a kolem úst, hrubé pokožky, pokožky poškozené sluncem, melasy a pih. Ošetření je třeba provádět opakovaně, ideální kůra 3ošetření  v průběhu jednoho měsíce.

60 min. (cca) – 1550 Kč  (cena za 1 ošetření )

 

Gel lak nohy bez pedikúry

Desinfekce, stříhání a opilování nehtů, úprava kůžičky, nanesení gellaku, přírodní olejíček

45 min. – 890 Kč

Lash lifting

Profesionální metoda natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich řas, které vydrží až 6 týdnů!

60min  – 950 Kč

Mezoterapie

Funkční metoda vpravování účinných látek a kyseliny hyaluronové do středních vrstev pokožky pomocí Skin-Pen přístroje. Dosažení vysoké hydratace pokožky, stažení rozšířených pórů, vyhlazení vrásek, redukce akné, rozjasnění pleti, omlazení krku, dekoltu a rukou, snižuje výskyt pigmentových skvrn. Kompletní omlazení pleti s okamžitým viditelným výsledkem.
60-75 min.
Obličej –  1 550 Kč
Krk       –    290 Kč
Dekolt  –    500 Kč
Ruce     –    500 Kč

Laminace obočí

Rychlá a účinná metoda, která chloupky narovná, zafixuje, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí, které vydrží až 6 týdnů!

60min – 950 Kč

Mikroblading

Mikroblading- 3D permanentní make-up obočí neboli vláskování je metoda, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel, tzv. čepelek, kterými se vykreslují jednotlivé chloupky obočí, což vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelné od přírodního obočí. Výsledek vydrží 1,5–2 roky.                                                                                                                            120 min. (cca) – 3 900 Kč
doplnění  90min. (cca) – 1500Kč

 

Depilace horkým voskem

Nanášení horkého vosku a strhávání chloupků páskou proti směru růstu. Pro zklidnění pokožky se poté nanáší přírodní bio olej . Výsledkem je hladká pokožka bez chloupků, která vydrží 2-3 týdny.
Horní ret – 190 Kč
Předloktí – 290 Kč
Ruce celé – 490 Kč
Lýtka        – 390 Kč
Nohy celé -790 Kč
Bikiny        -550 Kč

Depilace cukrovou pastou

Nanášení zahřáté přírodní cukrové pasty proti směru růstu chloupků a strhávání páskou po směru růstu. Poté se nanáší bio přírodní olejíček pro zklidnění pokožky. Metoda méně bolestivá s dlouhodobým výsledkem pokožky bez chloupků až 3 týdnů.
Podpaží                   – 390 Kč
Bikiny                      – 690 Kč

Zábaly pro ruce a nohy

Parafín                                 – 250 Kč
Vyživující rukavice Payot – 290 Kč
Vyživující ponožky Payot – 290 Kč

Medicinální pedikúra+gel lak

Lázeň, úprava nehtů a nehtové kůžičky, odstranění mozolů a ztvrdlé kůže pomocí profesionálního pilníku, peeling, masáž chodidel a lýtek, závěrečná péče s hydratací pro dlouhodobý účinek.
60 min. – 850 Kč
Pedikúra + gel lak
75 min.- 1 190 Kč

Manikúra + gel lak

Peeling, úprava nehtů a kůžičky, masáž, maska pro hydrataci a omlazení rukou. Vše Payot.
45 min. – 790 Kč
Manikúra + gel lak
75 min. – 1 150 Kč